Antonio Banderas Gianni Versace’yi canlandıracak

Antonio Banderas’ı terzi mankenlerinin ortasında görüyoruz. 24 Ağustos tarihinde Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafta görülen İspanyol aktör moda dünyası ve tasarımcılık hakkında bilgi edinmek için bir aylık yoğunlaştırılmış bir kurs aldığı Londra’daki prestijli moda okulu Central Saint Martins’deki ikinci haftasına başladı.

Yıldız burada mesleğin temellerini öğrenirken, bir yandan da İtalyan stilist Gianni Versace rolünü üstleneceği bir sonraki filmine hazırlanıyor.


Antonio Banderas - Instagram

Temmuz 1997’de Miami Beach’te öldürülen Milanolu moda evi Versace’nin kurucusunu ele alan filmin çekimleri Danimarkalı Bille August tarafından gerçekleştirilecek ve Mart 2016 tarihinde sinemalarda yayınlanacak.

Antonio Banderas (55) bu projeyi İtalya’daki l’Ischia Global Film & Musica festivaline geçişi sırasında açıkladı. Sinemaya girişini Pedro Almodóvar ile yapan aktör daha sonra Hollywood filmleri ile başarıyı yakaladı. Yeni filmi üzerine yaptığı açıklamada modayı sevdiğini ve Gianni Versace’yi canlandırmanın fantastik bir deneyim olacağını ifade etti. Oyuncu Versace’nin hayatının başladığı nokta ve trajik sonu ele alındığında inanılmaz bir hikayesi olduğunu belirtti.
 

Copyright © 2019 FashionNetwork.com Tüm Hakları saklıdır

Moda - Hazır giyimÜnlüler
BÜLTENE ÜYE OL