Armani Privé: Hayal etmeye devam ediyor

Giorgio Armani bu sezon hayal etmeye karar verdi ve sonuç birkaç sezondur gerçekleştirdiği en fantastik haute couture defilesi oldu.

 
Armani Privé - Spring 2018 Couture - PixelFormula


Uhrevi ve herhangi bir tarihi döneme bağlı olmayan bu hayal gücü yüklü tanıtım, elektronik müzik eşliğinde sunuldu. Palais de Chaillot içerisinde Mike Oldfield’ın Let There Be Light’ı yankılandı.

İtalyan tasarımcının en önemli fikri öne çıkan kumaşlardan bir seri ortaya koymaktı. Elde boyanmış ipekler üzerinde bulutların, gökyüzünün ve yüksek irtifalı ışık görüntülerinin kullanıldığı koleksiyon gece boyunca ağırlığını korudu.

Tasarımcı gümüş rengi ipek pantolon takımları, bulut biçimli lekeler ve izlerden oluşan soyut görüntüler ile boyamıştı. Mankenler elde boyanmış iç çamaşırları ile eşleşen kokteyl elbiseleri giyerek karşımıza çıktılar. Fırfırlı büstiyer elbiseler nadir bir kesime sahipti, büyük bir kurdele olarak tasarlanan mini kokteyl elbiseleri de göz doldurdu. Fazlasıyla renk koordinasyonu bulunan koleksiyonda tüm görünümler kıyafetler ile uyumlu küpeler ve kolyeler ile tamamlanmıştı.

Finalde ise beş yakışıklı ve iri yarı erkek Oscar gecesinde giyilmeye layık elbiseler giyen modellere eşlik etti.

Ünlü oyuncuların doldurduğu ön koltukları ile Armani Paris couture'de ön plana çıktı. Kefileyi izleyen oyuncular da Armani giysileri ile göz doldurdu, Marion Cotillard jean pantolon ve kırmızı-beyaz Breton bluz ile, Isabelle Huppert siyah pantolon kombinasyonu ile, Diane Kruger Asya’dan ilham alan çiçekli ipek elbisesi ile ve Valeria Bruni Tedeschi ise boncuklu pantolon takımı ile karşımıza çıktı.

 

Çeviren Gözde Meriç

Copyright © 2019 FashionNetwork.com Tüm Hakları saklıdır

Moda - Hazır giyimDefileler
BÜLTENE ÜYE OL