Felipe Oliveira Baptista Lacoste’tan Ayrılıyor

Lacoste’da yeni bir devir başlıyor. Geçtiğimiz yıl Paris defileleriyle, oldukça olumlu karşılanan bir geri dönüş yapan Maus Frères grubuna ait Fransız markası, yıldız tasarımcısı Felipe Oliveira Baptista ile yaptıkları ortak açıklama doğrultusunda işbirliklerini sonlandırdıklarını duyurdu. Portekizli tasarımcı Lacoste’taki çalışma hayatına 2010 yılında başladı.


Felipe Oliveira Baptista - collierschorrstudio

Tasarımcı Instagram üzerinden yaptığı açıklamada sekiz muhteşem yılın Lacoste’taki herkesin özellikle de muhteşem Design stüdyosunun yeteneği ve desteği sayesinde gerçekleştiğini ifade etti. Tüm kalıp kesiciler, makine ustaları, tasarımcılar, fotoğrafçılar, stilistler, stilist yardımcıları, casting direktörleri, prodüktörler, set tasarımcıları, saç ve makyaj sanatçıları, modeller, reklamcılar, kreatif direktörler, grafik tasarımcılar, moda tasarımcıları, Markalar, reklam ajansları, gazeteciler, yazarlar, oyuncular, koreograflar, dansçılar, atletler ve suç ortağı ve diğer her şeyi Sévi’ye teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

1933 yılında Thierry Guibert tarafından kurulan ve 2 milyar Euro’nun üzerinde ciro kaydeden Lacoste’un dünya çapında 1200 mağazası bulunuyor.
 

Çeviren Gözde Meriç

Copyright © 2019 FashionNetwork.com Tüm Hakları saklıdır

SporAtamalarBusiness
BÜLTENE ÜYE OL