Longchamp’dan 2017 sonbaharı için yeni bir kapsül koleksiyon

Fransız lüks deri ürünler şirketi Longchamp sonbahar 2017 için oldukça şık bir kapsül koleksiyon olan "Intempor'elle"i lanse ediyor. Koleksiyon Longchamp Ekim ayı itibariyle mağazalarında ve çevrimiçi olarak sunulacak.Maceracı baskı seçenekleri ve şık malzeme ve rötuşları ile Longchamp'ın "Intempor'elle" kapsül koleksiyonu sonbahar için şık ve çaba gerektirmeyen Paris stilinden ilham alıyor ve bu yıl oldukça trend olan modellerle karşımıza çıkıyor.

Koelksiyon hazır giyim parçaları, el çantaları ve botlardan oluşuyor. Temel ürünler arasında Pénélope çantanın güncellenmiş bir versiyonu, "Mademoiselle Longchamp" postacı çantanın panter baskılı tüylü versiyonları ve kanatlı bir at motifi içeren clutch çanta yer alıyor.

1970’lerin ruhu ile mantoların ve botların bir kısmında panter baskısı yer alırken, botlar, mokasenler ve babet ayakkabıların ise çivili versiyonlar olduğu görülüyor.

Siyah kürk bu sonbahar sezonunda dolaplarda oldukça önemli bir yer kaplıyor ve markanın ünlü tersine çevrilebilir mantolarında kullanılıyor. Bir diğer önemli sezon trendi olan deri ise grafik siyah ve beyaz ceket ve etek takımında karşımıza çıkıyor.

Yeni koleksiyon gelecek ay itibariyle sunulacak.

Çeviren Gözde Meriç

Copyright © 2018 AFP-Relaxnews. All rights reserved.

Moda - Hazır giyimKoleksiyon
BÜLTENE ÜYE OL