Messe Frankfurt Africa Sourcing ve Fashion Week tarihlerini açıkladı

Ticaret fuarı organizatörü Messe Frankfurt 3-6 Ekim 2017 tarihlerinde Etiyopya’da gerçekleştirilecek Africa Sourcing & Fashion Week ile işbirliği yaparak, üç ticaret fuarı markası Texprocess, Apparel Sourcing ve Texworld’ü Africa Sourcing & Fashion Week ile birlikte başlatıyor.


Texworld - Messe Frankfurt

Afrika ticaret fuarı tekstil, giyim ve ev sektörü için kıtadaki ana fuar. Hepsi birlikte, ticaret fuarlarının tümü 25 ülkeden gelen 250 uluslararası sergiciyi ağırlayacak. En yüksek katılımı Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Tanzanya, Sri Lanka, Bangladeş, Hindistan, İtalya ve Almanya sağlayacak.

Katılımını doğrulamış olan sergiciler arasında Almeda Textile, Atraco, Baykar Tekstil, Else Textile, Indochina Textile, Maa Garment, MNS, Özkan Textile, Tür Ip Tekstil, Velocity ve YKK yer alıyor.

Katılan diğer şirketler arasında ise Brother Industries, FK Group, Groz-Beckert, Has Group, IMA Spa, Jack, Juki Corporation, Maya, Pegasus Sewing Machines, Silver Star, V.B. Mac ve Veit bulunuyor.

Ticaret fuarları ile eş zamanlı gerçekleştirilecek Ekim buluşması moda şovları, konferanslar, trend alanı ve eşleştirme platformunu içeren kapsamlı bir programa sahip olacak.

Çeviren Gözde Meriç

Copyright © 2019 Fibre2Fashion. All rights reserved.

Moda - Hazır giyimTekstilFuarlarDefileler
BÜLTENE ÜYE OL