Pitti Uomo 92nci buluşması için çiçek temasını seçti

Pitti Uomo erkek giyim ticaret fuarının gelecek etkinliği için, “Boom, Pitti Blooms” sloganı ile çiçek temasını seçti.


Çiçek önümüzdeki Pitti Uomo’nun teması olacak - pittimmagine.com

Pitti çevrimiçi yaptığı açıklamada çiçeklerin ve renklerinin yaşam enerjisi ve şaşırtıcı güzelliğinin organizatörlere ilham verdiğini ve bu doğrultuda 92nci etkinlikleri için çiçek temasının seçildiğini ifade etti. Çiçek ilkbahar/yaz 2018’e yönelik tüm Pitti Imagine ticaret fuarlarının tek teması olacak.

açıklamanın devamında yeni kreatif düşüncelerin çiçekler gibi beklenmedik, enerjik ve ironik bir şekilde yeşerdiğini söyleyen kurum, fikirlerin bazen karşılarına büyük çiçek yatakları bazen garip yapılar bazen ise uçuşan buketler olarak çıktığını ifade etti ve orijinal modellerin yüzeyde, alanlarda ve nesneler üzerinde renk kontrastları ile karıştığımı belirtti.

Floransa merkezli ticaret fuarının organizatörleri katılımcılarına bu bağlamda Napolili moda tasarımcısı Sergio Colantuoni’ye emanet edilmiş olan bir tasarım doğrultusunda rengarenk bir ortam sözü veriyor.
 

2018 Yazı - Pitti Uomo filmi 

 Renk ve canlılık aynı zamanda önümüzdeki Pitti Uomo sezonunu tanıtan enerji dolu ve eğlenceli bir filmin lansmanı ile de doğrulandı. Valentina Be tarafından yönetilen ve prodüktörlüğünü Art + Vibes’ın gerçekleştirdiği videoda akla kazınan bir dans ritmiyle dans eden psikedelik çiçek hayalleri ile kuşatılmış bir Floransa sarayına gece ziyareti yapan bir genç erkek görülüyor.

2018 ilkbahar/yaz koleksiyonlarının tanıtılacağı Pitti Uomo 92 13-16 Haziran tarihlerinde Floransa’da gerçekleştirilecek.

Çeviren Gözde Meriç

Copyright © 2019 FashionNetwork.com Tüm Hakları saklıdır

Moda - Hazır giyimFuarlar
BÜLTENE ÜYE OL