Puma « Velvet Rope » koleksiyonu için yeniden Kylie Jenner ile anlaştı

Spor markası Puma, sportstyle ve training kıyafetleri içeren « Velvet Rope » koleksiyonunun tanıtımı için yeniden Kylie Jenner ile çalışmaya karar verdi. Genç kadın bu kampanyada New York City Ballet’den birçok dansçı ile çalışıyor.


Puma

Puma markasının temsilcilerine sadık kalıyor. Daha önce marka için çalışmış olan Kylie Jenner, ve Swan Pack koleksiyonu için ilkbahar-yaz 2017’de çalışmış olduğu New York City Ballet ile yeniden çalışıyor. Bu sefer iş kadını ve stilist Jenner ile dansçılar moda evinin “Velvet Rope” koleksiyonu için bir araya geliyor.

Koleksiyonun adı özel bir gecede kalabalığı dışarıda tutmak için kullanılan mor kadife şeritten esinlenildi. Sportstyle ve training kıyafetleri, görünümü orantılı hale getirmek için tercih edilen teknik materyallerden üretildi.

“Velvet Rope” legging’ler, sütyenler, badiler ve jogging pantolonlarından oluşuyor aynı zamanda spor ayakkabı ve sneaker’lar da içeriyor. Koleksiyon renkleri koyu mavi ve zeytin yeşili arasında renkler ve bakır ila gümüş tonlamalardan oluşuyor.
Sonbahar-kış 2017 “Velvet Rope” koleksiyonunun ürünleri www.puma.com  sitesinde, Puma mağazalarında ve tüm dünyadaki perakendecilerinde satışa sunuluyor.

 

Çeviren Gözde Meriç

Copyright © 2019 AFP-Relaxnews. All rights reserved.

Moda - Hazır giyimModa - AyakkabıSporModa - DiğerKampanyalar
BÜLTENE ÜYE OL