Tom Ford En Yeni Erkek Koleksiyonunu New York Fashion Week’te Tanıtacak

Amerikalı tasarımcı Tom Ford yeni erkek giyim koleksiyonunu New York’un Fashion Week’inde tanıtacak. Etkinlik bu sezon 10 gün sürecek (5-14 Şubat) ve erkek giyim ile kadın giyim defileleri arka arkaya gerçekleştirilecek.


Photo: Tom Ford


Women's Wear Daily (WWD) tasarımcının ilk kez resmi programın erkek bölümüne katılacağını açıkladı.

Tasarımcılar ve moda evleri çeşitli Moda Hafları’nın programlarını değiştirmeye niyetli görünüyor. En son değişikliği de Tom Ford gerçekleştiriyor. Ford yeni erkek giyim koleksiyonunu New York Fashion Week’te, 6 Şubat tarihinde tanıtacak. Tasarımcı ilkbahar/yaz 2018 erkek giyim defilesini ise Milano'da gerçekleştirmişti.

Amerikalı tasarımcı daha önce erkek giyim koleksiyonlarını New York’ta tanıtmış olsa da bu New York Fashion Week'in erkek giyim defileleri programındaki ilk etkinliği olacak.

Aralık ayında Council of Fashion Designers of America (CFDA) New York Moda Haftası'nın gelecek etkinliğinin, Şubat ayında 10 günlük bir dönem içerisinde gerçekleştirileceğini açıklamıştı. Etkinlik programında 5-7 Şubat tarihlerinde erkek giyim ve 8-14 Şubat tarihlerinde ise kadın giyim defileleri gerçekleştirilecek.

 

Çeviren Gözde Meriç

Copyright © 2019 AFP-Relaxnews. All rights reserved.

Moda - Hazır giyimDefileler
BÜLTENE ÜYE OL