×
Автор
EFE
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
16 февр. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

080 Barcelona'nın Nisan Etkinliği Dijital Formatta Devam Edecek

Автор
EFE
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
16 февр. 2022 г.

5-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 080 Barcelona Fashion'ın bir sonraki etkinliği dijital formatta devam edecek ancak açılış töreni halka açık olarak gerçekleştirilecek. Ayrıca, daha önce Sant Pau ve La Pedrera'da gerçekleştirilen etkinlik bu buluşmasında Barselona Çağdaş Sanat Müzesi'ne (MACBA) geçiş yapacak.


080 Barcelona


Moda etkinliği, Generalitat İş ve Çalışma Bakanlığı Ticaret, El Sanatları ve Moda Konsorsiyumu (CCAM) aracılığıyla Katalan doğumlu markaların, özellikle de genç markaların görünürlüğünü artırmayı hedefliyor. Covid-19 pandemisinin başlangıcından beri etkinlik, önceki buluşmalarını yayınlama yoluyla dijital olarak gelişiyor ve şimdilik bu Nisan buluşması da yenide dijital formatta gerçekleştirilecek.

Sant Pau ardından Pedrera'da gerçekleştirilen etkinlik, bu sefer de şehrin bir başka ikonik noktasına, Barselona'yı en iyi temsil edecek olan MACBA'ya taşınıyor.

Daha önce olduğu gibi, tasarımcıların ve markaların koleksiyonlarının tanıtımları, diğer içeriklerle birlikte 080TV kanalında yayınlanacak, ancak açılış etkinliği halka açık olarak ve canlı gerçekleştirilecek.

MACBA'nın Amerikalı mimar Richard Meier tarafından yaratılan, rampalara ve Plaza de los Angeles'a açılan pencerelere sahip beyaz binası, birkaç gün boyunca modellere ve 080 defilelerine ev sahipliği yapacak.