×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
22 июн. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

350 Marka İlkbahar/Yaz 2023 Koleksiyonlarını Playtime Paris'te Tanıtacak

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
22 июн. 2022 г.

Playtime Paris, koronavirüs pandemisi nedeniyle aylarca gerçekleştirilememesinin ardından yeniden Ocak 2022 döneminde başlayan buluşmalarında 2.000 ziyaretçiyi ağırladı şimdi ise 2-4 Temmuz tarihleri arasında Parc Floral de Paris'e gerigeliyor.

Çocuk giyim fuarı, %30'u yeni katılımcı olan 350 markayı bir araya getirecek. Katılımcılar arasında anne adayları için hazır giyim markası Naissance Publique ve 0 ila 2 yaş arası moda markası Petit Minus yer alıyor.


Playtime Paris fuarı 2 Temmuz'da başlayacak - DR


Fuarda yer alacak katılımcıların yaklaşık %70'i moda markaları; kalan %30'luk kısım ise dekorasyon, kozmetik ve doğum sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Katılan moda markaları arasında çevre dostu spor ayakkabı üreticisi Veja, Arsène et Les Pipelettes, Poudre Organic ve Milk On the Rocks yer alıyor.

New Now alanı, Lemon Magazine'in kurucusu Barbara Perino'nun seçtiği 10 markayı öne çıkarırken, pop-up mağaza olarak tasarlanan Segular, Cèucle gibi kısa koleksiyonlar sunan 10 genç markayı ve onun unisex ve ileri dönüşümlü giyim yelpazesini bir araya getirecek. .

Son olarak, Fashion Snoops özel bir alanda İlkbahar/Yaz 2023 trendlerini gözler önüne serecek.

31 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Playtime New York fuarına ise 260 marka katılacak.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.