×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
19 окт. 2016 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Alışveriş merkezleri genç tasarımcıları ağırlıyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
19 окт. 2016 г.

Uluslararası Fashion Week etkinliklerinin ardından, inisiyatifler büyük mağazalar çevresinde toplanıyor. Kalabalığı çekmek, hareket kazandırmak ve aynı zamanda moda alanının anahtar oyuncuları arasında kalmayı sürdürmek için, mağazalar yeni nesil tasarımcıları destekliyor.


Bon Marché "Meet My Project" etkinliğinin afişi - Meet My Project


Milano'da Rinascente defilelerin keyfini "enjoythefrontrow" etkinliği ile sürdürmeye devam ediyor. 15 Ekime kadar, müşteriler ve ziyaretçiler N°21, Alessandro Dell’Aqua, Manuel Facchini, Giuseppe Zanotti, Diesel markalarının, satışta olan sonbahar-kış 2016/2017 koleksiyonlarının defilesine eşlik edebilirler.

Etkinliği başlatmak için, alışveriş merkezi altı genç tasarımcıyı birlikte defileye çıkmaya davet etti. Bunlar İtalyan bankacılık grubu UniCredit ve İtalya Moda Odası tarafından ortaklaşa kurulmuş olan Fashion Lab’ın yetiştirdiği tasarımcılar. Bu inisiyatif tasarımcıların hem kamu tarafından tanınmalarını sağlıyor. Böylece La Rinascente’nin yanındaki bir alanda L72, San Andres Milano, Cristiano Burani, Marcobologna, Alberto Zambelli, Twins Florence Edithmarcel ve Daniele Calcaterra koleksiyonlarını satma olanağı bulacak.

Fransa’da Le Bon Marché de bu tür bir girişimi, tasarım dünyasını demokratikleştirmeyi hedefleyen "Meet My Project" etkinliğini bir kez daha ağırlayarak gerçekleştiriyor. Aralarında Çin’den Sean Hongxin Zhang, Fransa’dan U.C. Design Studio ve Filipinler’den Vito Selma’nın yer aldığı on bir stüdyo, son tasarımlarını 20 Ekim tarihi itibariyle bir ay boyunca sergileyecek.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.