×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
6 июл. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Antoine Arnault, LVMH'nin Journées Particulières Kampanyasında Rol Alıyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
6 июл. 2022 г.

LVMH grubunun her iki yılda bir lüks moda evlerinin sıra dışı atölyelerinin kapılarını halka açtığı Journées Particulières'in son organizasyonlarında dünyanın önde gelen lüks eşya şirketinin CEO'sunun en büyük oğlu Antoine Arnault etkinliğin öne çıkarılmasında baş rolü oynadı.

Antoine Arnault, LVMH'nin Journées Particulières kampanya filminde rol alıyor


Küresel pandemi nedeniyle 2018'den beri LVMH moda evlerini ziyarete açamıyordu. Bu büyük geri dönüşün 14, 15 ve 16 Ekim 2022'de 57 katılımcı marka ve 95 tesis ile harekete geçirilmesi planlanıyor. Grubun binlerce çalışanının uzmanlığına dikkat çekmek için 2011 yılından bu yana etkinliği lanse eden iletişim direktörü kendisini ön plana çıkarmaya karar verdi.

Etkinliği tanıtan kısa filmde Antoine Arnault'yu, "Béatrice"den omuz örtüsünün nasıl örüleceğini öğrenmek için bir Dior atölyesine gizlice girerken görüyoruz. Bu etkinlik, mükemmellik okuluna rağmen, birçok lüks marka gibi, çeşitli becerilerde işe alma kısıtlamaları yaşayan grup için ayrı bir önem de taşıyor. Yalnızca Fransa'da sanat ve lüks ticarette doldurulması gereken yaklaşık 20.000 pozisyon bulunuyor.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.