×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
26 апр. 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Arts Thread 2023 Global Design Graduate Show Başladı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
26 апр. 2023 г.

Arts Thread, Global Design Graduate Show 2023'ü başlattı, lüks moda evi Gucci bir kez daha özel sponsor olarak katılım gösterdi.Global Design Graduate Show 2022


Geçtiğimiz yıl 117 ülkeyi temsilen 5.489 başvuruyu çeken, 2023 etkinliği bu sene 2022-23 Akademik Yılında (Eylül 2022-Ağustos 2023 lisans, yüksek lisans ve lisansüstü) dünyanın herhangi bir yerinde "ilgili herhangi bir kreatif daldan" mezun olan tüm sanat ve tasarım öğrencilerine açık.

Öğrencilerin yıl sonu projelerini Arts Thread platformuna yüklemek için 31 Ağustos'a kadar süreleri var. Bağımsız jüri üyelerinden oluşan devasa bir ekip, çalışmaları Art Thread'in web sitesinde sergilenecek tasarımcılardan oluşan bir son listeye indirgeyecek.

Bu yılki kategoriler, Moda, Aksesuar ve Tekstil; Ürün, Mimari ve İç Mekanlar; ve Güzel Sanatlar, Fotoğrafçılık ve El Sanatlarını içeriyor.

Sektör jürileri daha sonra kazananlarını seçecek ve ayrıca "küresel izleyicilerin favorilerine oy verirken yapılan başvuruları görmesine olanak sağlayacak" bir halk oylaması yapılacak.

Bu yıl Moda, Aksesuar ve Tekstil konularını kapsayan Küresel Tasarım Mezunları Yarışması jüri üyeleri arasında Gucci, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, 3:1 Phillip Lim, Nordstrom, Nike, LuluLemon, Levi's, Gap Inc, True Religion, Clarks Originals ve Italian yer alıyor.

Geçen yılın Kadın giyim ödülü Antwerp Kraliyet Güzel Sanatlar Akademisi'nden Dominika Grzybek'e, Erkek giyim ödülü ise Newcastle Upon Tyne Northumbria Üniversitesi'nden, Archie Hammond'a verildi. Halkın seçtiği Moda ödülünün sahibi ise Hong Kong Politeknik Üniversitesi'nden moda, aksesuar ve tekstil öğrencisi Lyu Danlei oldu.


 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.