×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
5 окт. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Bir Sonraki Jean Paul Gaultier Couture Koleksiyonunu Haider Ackermann Tasarlayacak

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
5 окт. 2022 г.

Haider Ackermann, önümüzdeki Ocak ayında Paris Haute Couture sezonunda tanıtılacak olan bir sonraki Jean Paul Gaultier couture koleksiyonunu tasarlayacak. Olivier Rousteing'i takip edecek.


Haider Ackermann Paris defilelerden birinde - © PixelFormula


Ackermann, moda evi için bir couture koleksiyonu tasarlayan üçüncü konuk tasarımcı olacak ve Olivier Rousteing'in ardından gelecek.

Bundan önce Sacai'den Glenn Martens ve Chitose Abe, Gaultier için koleksiyonlar tasarladı. Moda evi, Ocak 2020'de Gaultier'in emekli olmasının ardından bu yeni konuk tasarımcı formatını geliştirmeye karar verdi.

Bu defilelerin üçü de, Gaultier'in 3. arrondissement rue Saint-Martin'deki tarihi merkezinde sahnelendi.

Kendi kuşağının en beğenilen ve doğuştan yetenekli tasarımcılarından biri olan Ackermann'ın Gaultier için gerçekleştireceği defile merakla bekleniyor.

Önümüzdeki ay Ackermann, spor markası Fila ile bir işbirliğini ortaya koyacak. 17 Kasım Perşembe günü Manchester'da bir defile ile İngiltere'nin en moda odaklı şehirlerinden birinde bir erkek giyim, kadın giyim ve aksesuar teklifi görücüye çıkacak.

Gaultier bu taze haberi, moda evinden yapılan kısa bir basın açıklamasıyla duyurdu.

 Ackermann'ın zekası ve kurgusu ile Jean Paul Gaultier'in arşivlerini birleştirecek olan iki büyük tasarımcının bu tek seferlik koleksiyon buluşmasına büyük ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.