×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
10 мая 2023 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Bulgari Gözlük Koleksiyonu İçin Thélios İle İş Birliği Yapıyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
10 мая 2023 г.

1848'de Roma'da kurulan ve 2011'de Fransız lüks devi LVMH tarafından satın alınan mücevher üreticisi Bulgari, gözlük koleksiyonlarını tasarlamak, üretmek ve dünya çapında dağıtmak için Thélios'u seçti. Thélios tarafından geliştirilen ilk Bulgari koleksiyonu Ocak 2024'te lanse edilecek ve erkek ve kadınlar için güneş gözlükleri ile dereceli gözlük çerçevelerini içerecek.


Bulgari


"Bulgari ve Thélios, dünya çapında olağanüstü İtalyan işçiliğinin temsilcileri olarak sürekli mükemmellik arayışlarıyla karakterize ediliyor. Bulgari CEO'su Jean-Christophe Babin, "Bu ortaklığın, ikonik mücevher koleksiyonlarımızla mükemmel bir uyum içinde Bulgari'nin gözlük segmentini daha da genişletip zenginleştireceğinden eminiz" dedi.

Thélios, LVMH grubunun gözlük sektöründe yer edinme tutkusunu gerçekleştirmek için kuruldu. Şirketin adı, iki Yunan tanrısının adlarının "Işık ve görme tanrıçası Theia ve güneş tanrısı Helios" birleşiminden oluşuyor. Şirket, aralarında Dior, Fendi, Celine, Givenchy, Loewe, Stella McCartney, Kenzo, Berluti ve Fred'in de bulunduğu LVMH'nin en prestijli markalarından bazıları için güneş gözlüğü ve dreceli gözlük çerçevelerini tasarlıyor, üretiyor ve dağıtıyor. Longarone, İtalya merkezli şirket, CEO Alessandro Zanardo tarafından yönetiliyor.

 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.