×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
8 сент. 2021 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Burberry AW21 Kampanyasını Lanse Etti

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
8 сент. 2021 г.

Burberry, Sonbahar-Kış 21 kampanyasını lanse etti. Kampanya şirketin pandemi sonrası birçok pazarın yeniden açılmasından bu yana ilk ana sezon kampanyası olduğu için büyük önem taşıyor.


BurberryDönemi değerlendiren Burberry kreatif direktörü Riccardo Tisci, "Bu sezon, ifade özgürlüğü ve yaratıcılığı keşfetmenin önemi hakkında çok şey ifade ediyor" dedi.

Tasarımcı sonuç olarak, kampanya için, “gerçekten bu kavramların üzerine gitmeyi ve koleksiyonun iki farklı yaratıcı perspektiften yakalanmasını istediğini" ifade etti. Her iki yan yana görüntüde güzel ve güçlü bir akıcılık yaratmak için stil oluşturma konusunda Katy England ile işbirliği yaptım ve tasarımlarımı Mert, Marcus ve Chris Rhodes ile birlikte çalışarak onların benzersiz bakış açıları aracılığıyla hayata geçirmek için çok heyecanlıyım" dedi.

Tasarımcı gerçek  hayatta bunun, “sezonun akışkanlık keşfini ve bireyselliğin gücünü kutlamak için zıt bakış açılarını bir araya getirmek” olduğunu belirtti.

Şirket, ikilik kavramını ele alıyor. Mert ve Marcus tarafından çekilen ham, klasik stüdyo fotoğrafları ile Rhodes'un AW21 tanıtımları sırasında sahne arkasında çektiği “cesur, samimi çekimler” bir arada kullanılarak bir tezat oluşturuluyor.

Kampanyada Chai Maximus, Felice Noordhoff, Finn Rosseel, Karo Laczkowska, Kayako Higuchi, Khalil Ghani, Mariacarla Boscono, Mona Tougaard, Nic Minwoo, Nozomu Ito, Rianne von Rompaey, Sita Zampou ve Yilan Hua gibi birçok isim yer alıyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.