×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
8 мар. 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Carolina Herrera New York Dışındaki İlk Defilesini Sahneleyecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
8 мар. 2023 г.

​Carolina Herrera, 1 Haziran'da New York City dışında ilk podyum tanıtımını gerçekleştirecek. Lüks marka, Resort 2024 koleksiyonunu tanıtmak için Rio de Janeiro'ya gidecek.


Carolina Herrera - Sonbahar-Kış 2023 - 2024 - Kadın Giyim - ABD - New York - © ImaxTreeKreatif Direktör Wes Gordon, Rio'yu Canlı renk paleti, evrensel olarak sevilen müziğinin eşsiz karışımı, Oscar Niemeyer'in nefes kesen Modernist mimarisi ve geleneklerinin coşkusu gibi pek çok özelliğiyle ilham verici bir şehir olduğu için seçtiklerini söyledi.

Markanın da Latin kökenli olduğunu, bu nedenle "olağanüstü zengin mirası, çeşitliliği ve kültürel geçmişlerin karışımı" ile Rio gibi bir şehrin "bu DNA'yı farklı bir coğrafi ve kültürel açıdan, derin saygı ve hayranlık yoluyla keşfetme şansları olduğunu ifade etti.

Defile, Haziran ayının ilk günü günbatımında, henüz açıklanmayan bir konumda gerçekleşecek ve birden çok güne yayılan etkinlikler, yeni Good Girl Blush Eau de Parfum'ün küresel lansmanını kutlayan bir partiyle sona erecek.

Ve bu günlerde alışılageldiği gibi, yalnızca bir lüks kutlaması olmaktan ziyade, şirket aynı zamanda Rio de Janeiro'da kurulmuş kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Spectaculu ile de bağlantı kuracak ve ayrıcalıklardan yoksun gençlere yaratıcı endüstrilerde profesyonel eğitim verecek.

Marka, resmi New York Moda Haftası programının bir parçası olarak New York'ta Sonbahar ve İlkbahar defilelerini sergilemeye devam edecek.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.