×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
18 янв. 2023 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

CFDA Şubat NYFW Programını Açıkladı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
18 янв. 2023 г.

Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA), 10-15 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan New York Moda Haftası için ön programını yayınladı.


Rodarte - Spring-Summer 2022 - Kadın Giyim - ABD - New York - © ImaxTree


IMG'nin NYFW: The Shows ile ortaklaşa düzenlenen etkinlik, CFDA başkanı Thom Browne'dan sürpriz bir dönüşü de içeren 74 podyum gösterisine ev sahipliği yapacak. Rodarte altı günlük New York Moda Haftası Amerikan Koleksiyonları Takvimine liderlik ederken, yükselen yıldız Luar 15 Şubat akşamı şenliklerin kapanışını gerçekleştirecek.

Geri dönen diğer büyük markalar arasında Altuzarra, Anna Sui, Area, Batsheva, Brandon Maxwell, Carolina Herrera, Coach, Collina Strada, Dion Lee, Eckhaus Latta, Elena Velez, Gabriela Hearst, Jason Wu Collection, Khaite, LaQuan Smith, LoveShackFancy, Michael Kors, Palomo İspanya, Prabal Gurung, Proenza Schouler, Puppets & Puppets, Sergio Hudson, Simkhai, Sukeina, Tory Burch, Ulla Johnson, Who Decides War ve Willy Chavarria yer alıyor.

Takvime ilk kez eklenenler arasında Heron Preston, Koltson, Cucculelli Shaheen, Ayama Studio, Kallmeyer, Kate Barton, Nayon ve Zimo'yu görüyoruz.

Defileler ve tanıtımlar, Amerikan moda markalarının yıl boyunca koleksiyon yayınlarını desteklemek için yararlandığı CFDA'nın merkezi dijital merkezi ve iş aracı olan Runway360 üzerinden sunulmaya devam edecek.

New York Moda Haftası'nın merkezi Spring Studios olacak ancak defilelerin New York şehrinin her yerinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.