×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
31 авг. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

CFDA names 2022 scholarship recipients

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
31 авг. 2022 г.

CFDA 2022 yılı CFDA Akademik Ödüllerinin kazananlarını açıkladı.


Haixi Ren, Parsons School of Design. - CFDA


Program, bu yıl, yeni bir açık erişim başvuru yaklaşımıyla aldığı 372 başvuru arasından 26'sını, topluluk katılımında artışı ve daha geniş erişimi teşvik etmek amacıyla ödüllendirdi. Seçim kriterleri arasında finansal ihtiyaç, yetenek ve profesyonel potansiyel yer aldı.

CFDA'nın CEO'su Steven Kolb, “CFDA, Amerikan moda endüstrisinin ve ekosisteminin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyor” diye ifade etti.

Ve, "2022 hedefimiz, çeşitliliğe sahip ve yeterince temsil edilmeyen öğrenci tasarım yeteneklerine verilen geçen yılki bursların yüzde 81'ini karşılamak veya aşmaktı ve bu hedefe ulaştığımız için gurur duyuyoruz" dedi.

50.000 USd değerindeki en büyük ödülün kazananı Geoffrey Beene Design Masters Scholar ödülü Parsons School of Design'dan Haixi Ren oldu. 25.000 USD değerindeki  Liz Claiborne Design for Impactful Futures Scholar Ödülü'nün kazananı Parsons School of Design'dan Melany Corchado 30.000 USD değerindeki Re: Generation Innovation Scholar Award CFDA + Swarovski Foundation ödülünün kazananı ise  yine Parsons School of Design'dan Isabella Kostrzewa oldu.

25.000 USd değerindeki çeşitli CFDA Tasarım Bursu Ödüllerinin kazananları, Savannah College of Art and Design'dan Maliki Gilbert, The University of Texas at Austin'den (Lisans) Drake Dabbs ve Parsons School of Design'dan (Lisans) Jasmin Risk oldu.

Avani Gregg'in 25.000 USD değerindeki bursu Marist College'dan Tara Sears'a, Häagen-Dazs'ın 25.000 USD değerindeki bursları ise Marist College'dan, Alissa Divak'a, Parsons School of Design'dan Arjahn Cox'a, Parsons School of Design'dan Bradford Billingsley'ye ve Fashion Institute of Technology'den Heejin Hwang'a verildi.

Son olarak, Coach Dream It Real x CFDA Tasarım Bursu Ödülü kapsamında 15 kazanana 200.000 USD ödül verildi.

1996 yılından bu yana, CFDA yaklaşık 2,7 milyon USD değerinde ödül ve 321 burs vermiştir. Tüm CFDA bursları, öğrenim ve tez koleksiyon/portföy masrafları için ayrılmaktadır.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.