×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
25 янв. 2023 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Chanel Gelecek Cruise Koleksiyonunu Los Angeles'ta Tanıtacak

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
25 янв. 2023 г.

Los Angeles'ta Santa Monica havaalanında Karl Lagerfeld yönetimi altında tanıtılan 2007/2008 cruise koleksiyonundan on altı yıl sonra, Fransız lüks moda evi Chanel, 9 Mayıs'ta yeniden Los Angeles'a döneceğini açıkladı.


Chanel cruise koleksiyonu 2022/2023 - Chanel


Chanel'in yeni 2023-2024 cruise koleksiyonunun tanıtımının gerçekleştirileceği lokasyon henüz açıklanmadı.
 
Etkinliğin duyurusunun yapıldığı açıklamada, Fransız moda evi, etkinliğin, girişimci Samuel Goldwyn'in Gabrielle Chanel'i Hollywood oyuncularını giydirmeye davet etmesinden 92 yıl sonra, "moda evinin Melekler Şehri ile olan ilişkisini kutlama fırsatı" sunacağını ifade etti.

Chanel'in bu duyurusu aynı zamanda moda evinin Los Angeles'a olan özel ilgisini de işaret ediyor. Marka özellikle Robertson Bulvarı'nda ve Beverly Hills'teki Wilshire Bulvarı'ndaki geçici bir alanda yer alan iki mağaza ile bölgede faaliyet gösteriyor.
 
Beverly Hills ve Rodeo Drive'da da Chanel'in ilk olarak 2022'nin sonu için planladığı, şimdi ise 2023 Temmuz ortasına kadar açılması planlanan bir lokasyonu yer alıyor.
 
2015 yılında satın alınan, Rodeo Drive ve Brighton Way'in kesiştiği noktada yer alan üçer katlı iki bina, moda ve takıya ayrılmış alanlardan oluşan ve özel lansmanlar, özel toplantılar ve basın toplantıları ayrıca dijital içerik çalışmalarının gerçekleştirildiği tek bir üç katlı bina olarak yeniden açılacak.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.