×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
4 мая 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Chiara Ferragni Ailesiyle Birlikte Tod's'un Yeni Kampanyasında Yer Aldı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
4 мая 2022 г.

Chiara Ferragni'nin Nisan 2021'de Tod's yönetim kuruluna atanması manşetlerde yer almıştı. Bir yıl sonra, İtalya'nın ünlü nüfuz sahibi/iş kadını ve lüks ayakkabı grubu birlikte Ferragni'nin kendi ailesiyle birlikte somutlaştırdığı nesiller arası geçiş temasına odaklanan bir reklam kampanyası başlattı.
 

Chiara Ferragni (soldan ikinci), annesi ve kız kardeşleriyle, markanın yeni reklam kampanyası için Tod's Gommino ayakkabılarıyla karşımıza çıkyıor - Tod's


Ferragni, annesi Marina ve kız kardeşleri Valentina ve Francesca ile Como Gölü'ndeki bir villada geçen 'Tod's Generations' kampanyasında başrolde yer alıyor ve Tod's'un yaptığı bir basın açıklamasında belirttiği gibi “dünya çapında yeni nesiller için İtalyan yaşam tarzının temel değerlerini mükemmel bir şekilde özetliyor”.
 
Hedefte, Tod's'un kauçuk çivili tabanları ile ayırt edici olan özel Gommino ayakkabılarını yeniden odağa getirmek ve aynı zamanda markanın yine kauçuk çivili tasarımıyla öne çıkan "Bow" el çantasını tanıtmak yer alıyor.

Ferragni açıklamasında Gommino ayakkabılarının bir İtalyan stili ikonu olduğunu, onları çocuk döneminden hatıladığını ve nesilden nesile aktarılan zamansız bir klasik oldukları fikrinin hoşuna gittiğini ifade etti.
 
Kampanya çerçevesinde, Tod's ve sosyal medya yıldızı Ferragni, otizm ve diğer engellerden etkilenen çocukların eğitim ihtiyaçlarını destekleyen, kar amacı gütmeyen bir dernek olan 'I Bambini delle fate"ye bağışta bulundu.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.