×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
19 окт. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Converse En Son Reklam Kampanyasında Yirmi Uluslararası Sanatçıyla Çalışıyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
19 окт. 2022 г.

Converse, yeni küresel reklam kampanyasını özenle planladı. Nike grubuna ait olan ABD'li spor ayakkabı markası, dünyanın dört bir yanından müzisyenler, rapçiler, sporcular, illüstratörler ve koreograflar da dahil olmak üzere 20 yaratıcı yeteneği 20 adet altı saniyelik klip çekmeleri için davet etti. Bu filmler, bir araya getirilerek, Converse'in yeni kampanyası olarak 10 Ekim'de vizyona giren tek bir filmi meydana getirdi. ABD'li rapçi Tyler the Creator da bu son derece orijinal videonun müziklerini besteledi.
 

‘Create Now, Create Next’ (Şimdi Tasarla, Sıradakini Tasarla) kampanyası 6 Ekim'de Instagram, TikTok, Twitter, Spotify ve YouTube'da altı, 15 ve 30 saniyelik kliplerle ve bunların daha uzun versiyonlarıyla prömiyerini yaptı. Converse'in Spotify kanalında kampanyadan 10 parçalık bir çalma listesi de yer alıyor.
 
Bu kampanyada yer alan sanatçılardan, illüstratör Engy Saint-Ange ve Parisli dansçı ve koreograf Usha Jey gibi, bazıları, dünyanın belli başlı şehirlerinden gelen genç yaratıcı yetenekleri öne çıkaran Converse's All Star mentorluk programı bünyesinde yer alıyor.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.