×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
3 мая 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Coty Davidoff İle Lisans Sözleşmesini Yeniledi

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
3 мая 2023 г.

Güzellik devi Coty Çarşamba günü, İsviçre merkezli aile şirketi Davidoff ile uzun süredir devam eden ortaklıklarını yirmi yılın ötesine taşıyan lisans anlaşmasını yenilediğini duyurdu.


Coty, Davidoff ile lisans sözleşmesini yeniledi. - Coty


Genişletilmiş ortaklığın bir parçası olarak Coty, markanın lider parfümü Davidoff Cool Water'ı güncelleyecek  aynı zamanda yeniliklerin yaratılmasına da öncülük edecek. Ortaklık aynı zamanda, daha fazla coğrafi büyüme için güçlü bir temel de sağlıyor.

Davidoff lisansının uzun vadeli uzatılmasının ardından, şirketin prestijli parfüm işinin kabaca %90'ını oluşturan Coty'nin ilk yedi lisansının kalan ortalama süresi ise şu anda yaklaşık 11 yıl.

 Coty'nin CEO'su Sue Nabi yaptığı açıklamada, “Davidoff ile son derece başarılı, uzun süredir devam eden ortaklığımızı yenilemekten mutluluk duyuyoruz. 1980'lerde başlayan bu ortaklık ile, Zino Davidoff'tan Davidoff Cool Water'a kadar endüstrinin en ikonik kokularından bazılarını ürettik.

"Anlaşmamızın önemli süre uzatılması, ortaklığımızın derinleşmesini temsil ediyor ve güven ile çeşitlilik ve kapsayıcılığın ortak değerleri üzerine inşa edilen büyümenin bir sonraki aşamasını yönlendirmek için inovasyonun temelini atıyor. Bu, Coty'nin lisans altında lider güzellik portföyleri oluşturmak isteyen moda evleri, markalar ve yüksek profilli kişiler için başvurulacak bir ortak olduğunu bir kez daha gösteriyor".

Coty ayrıca Calvin Klein, Marc Jacobs, Chloé, Miu Miu, Tiffany & Co., Joop, Jil Sander, Roberto Cavalli ve Escada gibi markaların da parfüm lisanslarına sahip.

Davidoff'un CEO'su Adrian Meili açıklamasında, "Yönetim kurulu ve tüm Zino Davidoff ekibi, Coty ile başarılı, uzun süreli ve derin ilişkimizi genişletmekten mutluluk duyuyor. Davidoff Cool Water parfüm serisini daha da canlandırmak için Sue Nabi'nin ilham verici liderliği altında kendini işine adamış Coty Ekibi ile yakın işbirliğimizi sürdürmeyi ve aynı zamanda süregelen karşılıklı güven ruhu içinde ve ortak değerlere dayalı olarak yeni yenilikler üzerinde çalışmayı dört gözle bekliyoruz" dedi.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.