×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
13 июл. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Diesel Milano Moda Haftası Defilesini Halka Açık Gerçekleştirecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
13 июл. 2022 г.

İtalyan lüks markası Diesel yaptığı açıklamada, bu Eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanan Milano moda haftası defilesini halka açmayı planladığını duyurdu.


Diesel - Sonbahar-Kış 2022 - Kadın Giyim - Milano - © PixelFormula


Glenn Martens'in kreatif yönetimi altında ortaya koyulan Diesel İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunun tanıtımının Milano moda haftası programının bir parçası olarak 21 Eylül'de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Şimdi, şirket tarafından ilki gerçekleştirilen bir uygulamayla, defileye izleyici olarak katılmayı isteyen herhangi bir kişi, markanın web sitesinden gerçekleştireceği bir çevrimiçi kayıt işlemi aracılığıyla, ilk gelenin önceliği alacağı bir listeye girerek, defileyicanlı olarak deneyimleme fırsatına sahip olacak. Kayıtlar 1 Eylül'de açılacak.

Canlı şovu yerinde biletle izleme şansının yanı sıra, Diesel'in kendi dijital kanalları üzerinden de canlı yayını takip etme olanağı sağlanacak. Karma gösteri, Martens'in Sonbahar/Kış 2022 sezonunun bir parçası olarak Şubat ayında Milano'da kreatif direktör olarak Diesel için ilk çıkışını yapmasının ardından sergilediği ikinci koleksiyon olacak. 

Diesel'in Milano moda haftası defilesi haberleri, OTB'ye ait markanın Eraldo Poletto'nun yeni global CEO olarak atandığını duyurmasından iki ay sonra geldi.

OTB, 2021 net satışlarının 2020'ye göre %18 artışla 1,456 milyar euro olduğunu açıkladı. Şirket, Diesel'e ek olarak Jil Sander, Marni, Viktor & Rolf ve Maison Margiela'yı da yönetiyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.