×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
2 нояб. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Dior Rose des Vents Kampanyasının Yüzü: Cara Delevingne

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
2 нояб. 2022 г.

İngiliz model Cara Delevingne, 2015'ten beri düzenli olarak güncellenen en yeni Dior Joaillerie koleksiyonunun kampanyasının yüzü olacak.


Photo: @ Julien Martinez Leclerc


Delevingne, Julien Martinez Leclerc'in çekimlerinde markanın SS22 hazır giyim koleksiyonundan parçalarla görülüyor.

Koleksiyonun kendisi, ters çevrilebilir madalyonlar üzerinde Mösyö Dior'un favori renklerinde yarı değerli taşlarla sunuluyor. Kenarları bir denizci ipini andıran altın bir pirinç tanesi düzenine sahip mücevher her motifi pırıl pırıl bir elmasla veya diğer yüzünde beyaz inci, pembe opal, turkuaz, lapis lazuli veya akik ile işlenmiş sekiz uçlu bir yıldızı gösteriyor.

Delevingne bugünlerde modelliğe çok az zaman ayırıyor, bunun yerine zamanını oyunculuk, müzik ve çok özenle seçilmiş modellik işleri arasında paylaştırıyor. Delevigne son üç yıldır Dior'un mücevherlerinin yüzü olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer markalar için yer aldığı son kampanyalar arasında, Karl Lagerfeld ile Cara Loves Karl adlı okula dönüş işbirliği; 7 For All Mankind için markanın Cara Delevingne Vakfı'na bağışta bulunduğu ve ortaklaşa içerik geliştirirken temel amaçlara farkındalık getirmek amacıyla gerçekleştirilen bir kampanya ve geçtiğimiz yıl Puma ile ortak çalışma içerisinde gerçekleştirilen Pride koleksiyonu yer alıyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.