×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
3 мая 2023 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Ebay Vidmay Naini'yi Gelişmekte Olan Küresel Pazarlar Genel Müdürü Olarak atadı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
3 мая 2023 г.

Küresel e-ticaret oyuncusu Ebay, Vidmay Naini'yi gelişmekte olan küresel pazarlarından sorumlu genel müdür olarak atadı.


Ebay, Vidmay Naini'yi gelişmekte olan küresel pazarlarından sorumlu genel müdür olarak atadı - Ebay


Naini, yeni görevinde şirketin Güneydoğu Asya, Hindistan, Doğu Avrupa, İsrail, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika'yı içeren küresel gelişmekte olan pazarlarına liderlik edecek.

Küresel talepten yararlanarak ve onları küresel ekonominin bir parçası haline getirerek bu pazarlardaki işletmeleri ölçeklendirmekten sorumlu olacak.

Yeni rolüne yönelik olarak yaptığı açıklamada, Vidmay Naini “Bu küresel role seçildiğim için çok mutluyum. Bu bölgelerde, çabalarımızı genişleterek Ebay'in insanları güçlendirme ve herkes için ekonomik fırsat yaratma misyonunu büyütmek için önemli bir fırsata sahibiz".

Naini ayrıca “Dijital ekonomi, büyümesini hızlandıran küçük ve orta ölçekli işletmelerle birlikte bu pazarlarda katlanarak büyüyor. Ebay gibi küresel e-ticaret platformları, ihracat fırsatlarında devrim yaratabilir ve bu işletmelerin ulaşabilecekleri erişimi genişletebilir" diye ilave etti.

Naini bir profesyonel olarak e-ticaret, strateji, sınır ötesi ticaret, politika danışmanlığı, çevrimiçi ödemeler ve stratejik ortaklıklar dahil olmak üzere sektörlerde yaklaşık yirmi yıllık deneyime sahiptir.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.