×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
20 окт. 2021 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Emma Raducanu Dior'un Yeni Moda ve Güzellik Temsilcisi

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
20 окт. 2021 г.

İngiliz tenis yıldızı Emma Raducanu US Open'ı kazanmasının bir ay ardından, lüks devi LVMH ile olan bağlarını derinleştirerek, Dior'un en yeni ünlü temsilcisi oldu.


Emma Raducanu/James Bond filminin prömiyerinde Dior elbisesiyle - Photo courtesy DiorGenç sporcu aynı zamanda şu anda LVMH'ye ait olan Tiffany mücevher markasını da temsil ediyor. Markayla olan ilişkisi, Eylül ayındaki tarihi turnuva galibiyetinden önceye dayanıyor ancak turnuvadan kısa bir süre sonra bir sponsorluk anlaşmasıyla pekiştirildi.

Sporcunun Dior anlaşması geniş kapsamlı görünüyor. Anlaşma kapsamında Maria Grazia Chiuri yönetimindeki kadın giyim koleksiyonlarının yanı sıra markanın cilt bakımı ve makyaj koleksiyonlarını da tanıtacak.

Raducanu, US Open'ın hemen ardından Met Gala'da bir Chanel elbisesi ile karşımıza çıktı (Bu da Chanel temsilciliği sözleşmesi hakkında çeşitli spekülasyonlara yol açtı), ancak yeni James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok'un galasına, Dior giysi ile katıldı. Ayrıca Maria Grazia Chiuri'nin çalışmalarını övdüğü bir açıklaması da paylaşıldı. Bunlar ve Tiffany ile olan mevcut bağı, Dior ortaklığının daha makul olduğunu gösteriyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.