×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
20 апр. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Emre Can, BALR'nin Yeni Marka Temsilcisi Oldu

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
20 апр. 2022 г.

Hollandalı marka BALR, markanın son kampanyası 'Through the eye of a BALR'da yer alan Borussia Dortmund oyuncusu, Alman futbolcu Emre Can'ı, markasının yeni temsilcisi olarak seçti.


BALRKampanya, Can'ın yaşam tarzını, tutkularını, moda ve futbol sevgisini sergileyerek Can'ın gözünden bir bakış sağlıyor ve marka ile futbolcunun neden “birbiriyle ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olduğunu” gösteriyor. Kampanya Futbol ve modanın buluştuğu dünya burası diye ifade ediyor.

Can, yaptığı açıklamada, “BALR benim bakış açımın bir yansıması olan büyüklüğe ulaşmak için çok çalışmayı ifade ediyor. Bu bakış açısı hem sahada hem de saha dışında karşılığını veriyor ve BALR da bunu yansıtan bir marka" dedi.

Şirket CEO'su Juul Manders, yeni kampanya yıldızının "iyi giyimli olmasıyla tanındığını, sahada her pozisyonda oynayabildiğini ve dünya çapında sevilen bir oyuncu olduğunu söyledi. Ve onunla çalışmaktan son derece büyük bir heyecan duyduklarını ifade etti.

Profesyonel futbolcuların yaşam tarzından ilham alan premium marka, Ralph de Geus ve Demy de Zeeuw ile birlikte Manders tarafından kuruldu.

Amsterdam merkezli marka erkek giyim, ayakkabı ve aksesuar seçenekleri sunuluyor ve bir web mağazası ve Hollanda, Belçika ve Almanya'da mağazalar üzerinden satış yapıyor. Aynı zamanda dünya çapında 400'den fazla perakendeci aracılığıyla da temin edilebiliyor ve geçtiğimiz sonbaharda Start ajansının Birleşik Krallık satış ortağı olarak İngiltere ve İrlanda'da yeniden lanse edildi. Birleşik Krallık'ın lüks alışveriş merkezleri Harvey Nichols ve Selfridges'in yanı sıra Frasers Group'un hızla büyüyen Flannels zincirinde piyasaya sürüldü.

 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.