×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
5 мая 2021 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Erkek Moda Haftaları ve Pitti Uomo Haziran Ayında Gerçekleştirilecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
5 мая 2021 г.

İtalyan hükümetinin uluslararası etkinliklerin ve ticaret fuarlarının fiziksel versiyonlarına onay verme kararının ardından, ülkenin moda yetkilileri bir sonraki etkinlik tarihlerini onayladı. Pitti Uomo ilk kez erkek giyim sezonunu açmayacak, bunun yerine 30 Haziran - 2 Temmuz arasında gerçekleştirilecek buluşması ile fiziksel etkinliğe geri dönüş yapacak. Organizasyon Camera Nazionale della Moda Italiana'da (Ulusal İtalyan Moda Odası) yaptığı açıklamada, bir sonraki erkek moda haftasının 18-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirileceğini duyurdu.


Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Dolce & Gabbana erkek giyim defilesi - © PixelFormula

 
Camera yaptığı açıklamada İzleyicilerin önünde düzenlenen hem dijital hem de fiziksel etkinlikleri birleştiren karma bir formatta düzenlenmesi planlanan Milan Fashion Week Men's(Milano Erkek Giyim Moda haftası) etkinliğinin  "diğer moda haftalarıyla paylaşılan" uluslararası bir programın parçası olduğunu açıkladı.
 
Bu nedenle Milano etkinliğinden önce, 12-14 Haziran tarihleri ​​arasında Londra Moda Haftası, ardından 22 Haziran Salı ile 27 Haziran Pazar tarihleri ​​arasında ise Paris Erkek Giyim Moda Haftası gerçekleştirilecek. Fransız etkinliğinin tamamlanmasının ardından, alıcıların Floransalı erkek giyim fuarı Pitti Uomo'nun bir yıl içindeki ilk fiziksel etkinliğine katılmak için İtalya'ya geri dönmeleri gerekecek ve normalde dört gün süren bu etkinlik üç gün boyunca devam edecek. Ardından ise 4-8 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenecek Haute Couture Haftası için yeniden Paris'e geçiş yapılacak.

Pitti Uomo, Pitti Imagine'i yöneten Floransa merkezli etkinlik organizatörünün CEO'su Raffaello Napoleone yaptığı açıklamada ticaret fuarları için belirlenen yeni tarihlerin, büyük moda etkinliklerinin uluslararası organizatörleri,  tekstil fuarlarını da içeren İtalyan sistemi ile yoğun görüşmeler sonucunda ortaya koyulan ve çakışmaları önlemek üzere düzenlenen, piyasa odaklı bir mantığa sahip olduğunu ifade etti.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.