×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
23 мар. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Etro İlk Metaverse Moda Haftası'na Katılacak

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
23 мар. 2022 г.

Bu haftanın sonunda, İtalyan lüks markası Etro, Decentraland platformunda düzenlenen ve markanın hem sanal hem de fiziksel ürünlerini satın alma seçeneklerini sunacağı, ilk Metaverse Moda Haftası'na katılacak.


EtroEtkinliğin 24-27 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor ve Etro'nun tanıtımı da 25 Mart'ta gerçekleştirilecek.

Tanıtılan koleksiyon, Etro'nun açık ve kapsayıcı vizyonuyla yönlendirilen akışkan bir cinsiyet yaklaşımıyla, en iyi bilinen kodlarından birinin çağdaş bir yorumu olan yeni Liquid Paisley desenini “canlı ve neşeli tonlardan oluşan bir paletle kutluyor. 

Etkinliğin tamamı Decentraland'ın dijital Lüks Moda Bölgesi'nde gerçekleştirilecek. Bunun bir parçası olarak Etro, alışveriş yapanların hazır giyim ve aksesuarlarını doğrudan web mağazasına girerek satın almalarına veya koleksiyon öğeleriyle avatarlarını özelleştirmelerine olanak sağlayacak ilk sanal pop-up mağazasını açacak.

Kadın Giyim Kreatif Direktörü Veronica Etro, Liquid Paisley Capsule'ü "tamamen yeni ve kapsayıcı bir podyum boyutuyla, her şeyin mümkün olduğu metaverse'de" piyasaya sürmeye karar verdiğini söyledi. Bu da cinsiyet sınırı olmayan bir koleksiyonun herkesin erişebileceği bir defile ile tanıtılması anlamına gelen, güçlü bir mesaj taşıyor.

 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.