×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
8 янв. 2020 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Fashion SVP Bu Ay Olympia London'a Geri Dönüyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
8 янв. 2020 г.

Türkiye, Portekiz, Çin ve Hindistan gibi ülkelerden yüzlerce küresel tekstil üreticisi, Fashion SVP'nin son buluşmasına katılmak için bu ay Londra'da bir araya geliyor.


Fashion SVP


29-30 Ocak'ta Olympia Londra'ya geri dönecek olan hazır giyim ve aksesuar tedarik fuarı, bu buluşmanın Sorumlu Kaynak Kullanımı konusuna odaklanacağını ifade etti. Buluşmada, kaynak sağlama, üretim ve perakende sürecinin tamamı boyunca, tamamen sürdürülebilir bir strateji uygulanmasının kullanışlılığı daha geniş çaplı bir şekilde değerlendirilecek ve sürdürülebilirlik ve etik bilinç konularına odaklanılacak.

SVP ekibi, alıcılara, tasarımcılara ve kaynak uzmanlarına gelecek koleksiyonlarının üretimini güvence altına almak amacıyla kapsamlı bir platform sunmak üzere Romanya, Bangladeş, Sri Lanka, Makedonya, Bulgaristan, Litvanya, Belarus ve İngiltere gibi ülkelerden 100'den fazla üreticiyi seçti.

Buluşmanın önemli etkinlikleri arasında Yüksek Kaliteli Lüks, Küçük Çaplı Üretim, Büyük Çaplı Üretim, Denim ve merkez Orta/Üst Orta üretim gibi özel bölümler yer alıyor. Ziyaretçiler ayrıca dış giyimden iç çamaşırı üretimine, dikey olarak entegre edilmiş kumaş tasarımına, şirket içi tasarım hizmetlerine ve baskıya kadar her alanda hizmet veren tedarikçilere ulaşabilecekler.

Bu sezonun yeni hizmeti olan genişletilmiş eşleştirme hizmeti üreticilerle alıcıları buluşturacak. Yalnızca etkinlik sırasında hizmet vermek yerine, bu hizmet tüm yıl boyunca hizmet vermeye devam ederek, markaların üretim ihtiyaçlarına yardımcı olacak.

Fashion SVP yaptığı açıklamada, ziyaretçilere 2 gün boyunca sektörle ilgili kilit alanlarda, önde gelen endüstri uzmanlarından gelen paha biçilmez bilgiler eşliğinde, ilham verici görüşmeler ve seminerler sunacaklarını ifade etti. Ziyaretçi görüşmeleri, pratik öneriler ve kılavuzluk ile ticari ağ kurma olanakları bulunacağı da ifade edildi.

İki yılda bir düzenlenen etkinlik 29 Ocak'ta Hammersmith'teki Olympia Exhibition Centre içindeki Olympia Central'da gerçekleştirilecek.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.