×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
31 мая 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Ferragamo Jeno Lee'yi İlk Küresel Erkek Elçisi Olarak Atadı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
31 мая 2023 г.

İtalyan lüks markası Ferragamo, Pazartesi günü Jeno Lee'nin Floransalı şirketin ilk küresel erkek elçisi olarak atandığını açıkladı.


Jeno Lee - Ferragamo


Açıklamayı Instagram üzerinden yapan lüks şirket, ortaklığın, tanıtım elçiliği haberi öncesinde "ilişkilerinin temelini atan" Ferragamo ile K-pop sanatçısı arasındaki ilişkiyi mühürlediğini söyledi.

Güney Koreli erkek grubu NCT'nin bir üyesi olan Jeno, markanın Şubat ayında Milano'da düzenlediği 2023 sonbahar moda şovuna katıldı, bu da Ferragamo ile olası bir işbirliğinin ilk işareti olarak değerlendirildi.

Ferragamo'nun kreatif direktörü Maximilian Davis, Ferragamo'nun Instagram hesabında yaptığı bir gönderide, "Yaratıcılığımızda aynı tutkuyla hareket ediyoruz ve Jeno'nun Ferragamo'ya katılmasından dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz" dedi.

Gönderide, Koreli yıldız, tamamı markanın 2023 sonbahar öncesi koleksiyonuna ait olan, kolsuz kırmızı ve beyaz kareli düğmeli bir gömlek, siyah kravat ve buna uygun siyah pantolon ve omuz çantasıyla resmedildi.

Aynı sosyal medya gönderisinde Jeno, "Marka ile bir sinerji yaratacağım için çok heyecanlıyım ve gelecekteki projelerimizi açıklamayı dört gözle bekliyorum. İkimizi de takip etmeye devam edin" dedi.

Blackpink'ten Lisa, Jennie, Rosé ve Jisoo, lüks markalar Celine, Chanel, Saint Laurent ve Dior ile ortaklıklar imzaladı. Diğer K-pop grubu NewJeans'in üyeleri Hyein, Hanni, Danielle ve Haerin de sırasıyla Louis Vuitton, Gucci, Burberry ve Dior'a tanıtım elçileri olarak seçildi.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.