×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
21 сент. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Furla Giorgio Presca'yı CEO Olarak Atadı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
21 сент. 2022 г.

İtalyan lüks aksesuar markası Furla, Giorgio Presca'nın CEO olarak atandığını açıkladı.


Furla, Giorgio Presca'yı CEO olarak atadı - Furla


CEO Mauro Sabatini'nin ayrılmasının ardından Nisan ayından bu yana geçici olarak bu görevi yürüten Devis Bassetto'nun yerini alacak.

Fondazione Furla Başkanı Giovanna Furlanetto, "Giorgio Presca Furla'ya CEO olarak katıldığı için çok mutluyum, kendisi küresel moda markalarını güçlendirme ve kârlı ve güvenli büyüme sağlama konusunda güçlü bir yeteneğe sahip yetenekli bir liderdir" dedi.

“Presca, kendi kategorisindeki tek İtalyan markası olan Furla'yı gerçek bir demokratik marka olarak kurma konusundaki değerlerimizi ve kararlılığımızı paylaşıyor. Bu atama aynı zamanda ailemizin işimizin tam kontrolünü sürdürme ve onu geleceğe taşıma konusundaki istekliliğini vurgulamaktadır”.

Presca, moda endüstrisinde 30 yılı aşkın deneyime sahip. En son Clarks'ın CEO'su olarak görev alıyordu. Bundan önce, Golden Goose, Geox ve Citizens of Humanity'nin CEO'luğunu yaptı. Ayrıca Diesel ve Levis dahil olmak üzere birçok uluslararası marka için yönetici pozisyonlarında görev aldı.

“Furla şirketinin bir parçası olmak bir onurdur. Furla, güçlü bir mirasa ve yüksek çağdaş çekiciliği bulunan benzersiz bir konuma sahip bir markadır. Furla'nın gelecekteki başarısının temellerini oluşturmak ve kullanılmamış potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için yeni meslektaşlarım Bayan Furlanetto ve yönetim kuruluyla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

Furla, Furlanetto ailesi tarafından 1927'de kuruldu ve aile şirketi olarak kalmayı sürdürüyor. Bologna merkezli şirket, lüks deri eşya pazarında önemli bir küresel oyuncu ve yüksek kaliteli deri çantalarıyla uluslararası alanda tanınıyor.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.