Gigi Hadid ve Vogue Eyewear’den bir güneş gözlüğü kapsül koleksiyonu

Süpermodel Mayıs ayında Vogue Eyewear’in tanıtım yüzü oldu ve kısa bir süre önce Instagram’da marka için bir kapsül koleksiyon hazırladığını duyurdu. Hadid’in koleksiyonu şu an ön sipariş için hazır olan, üç stilden oluşuyor.


Instagram: Gigi Hadid - Instagram

Gigi Hadid Instagram hesabında aviator güneş gözlükleri ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve Vogue Eyewear için ilk koleksiyonunu tasarladığını açıkladı. Hadid’in resmi fotoğrafçı ikili Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından çekildi.

Koleksiyon altı farklı renkte sunulan üç stilden oluşuyor. Hadid’in tanıttığı aviator modelin yanı sıra koleksiyon kedi gözü çerçeve ve klasik oval çerçeveden oluşan iki stil daha içeriyor.

Güneş gözlüklerine ilave olarak koleksiyon da aynı zamanda bir basit, klasik gözlük de yer alıyor. Vogue koleksiyonu902lı yılların eklektik etkisini üzerinde taşıyan retro-şık şekilli, parlak renkli ve gerekli ayrıntılara sahip olarak tanımlıyor. Marka kısa bir süre önce, marka için modellik ve tasarım çalışmalarını sürdürecek olan Hadid ile işbirliğini sürdürebileceğini açıklamıştı.

Gigi bir gözlük koleksiyonu tasarlayan tek Hadid değil. Gigi ve Bella’nın üvey kız kardeşi Alana Hadid de Şubar ayında bir güneş gözlüğü koleksiyonu lanse etti. Shopbop ve Revolve’da bulunan koleksiyonun satışlarının yüzde beşi The Vision of Children Foundation vakfına bağışlanıyor.

Gigi’nin Vogue Eyewear koleksiyonu için şu anda Sunglasses Hut’dan ön sipariş verilebiliyor. Çerçevelerin satış fiyatı ise 139, 95 USD.
 

Çeviren Gözde Meriç

Copyright © 2018 FashionNetwork.com Tüm Hakları saklıdır

GözlükKoleksiyon
BÜLTENE ÜYE OL