×

Gucci'den Lana Del Rey ve Jared Leto'lu Parfüm Kampanyası

Автор
AFP-Relaxnews
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
today 7 нояб. 2018 г.
Поделиться
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Lana Del Rey ve Jared Leto 'Gucci Guilty' parfümlerinin tanıtımı için bir araya geldi.Yıldızlar hafta sonu, Los Angeles'da Hollywood Forever Cemetery mezarlığı içinde, düzenlenen lansman partisinde parfüm ailesinin yeni yüzleri olarak tanıtıldı. Mezarlık aynı zamanda kampanyanın Ocak ayında tanıtılacak videosunun çekildiği ortamı da oluşturuyor.

"The location for tonight's party to celebrate the new campaign #ForeverGuilty for the #GucciGuiltyfragrances, Hollywood Forever Cemetery, has a special connection to the House and #AlessandroMichele, after the creative director attended a benefit party there in honour of Johnny Ramone organized by his wife @lindaramone, inspiring pieces from the #GucciSS17 collection," the luxury label explained via Instagram.

İngiliz moda fotoğrafçısı ve yönetmen Glen Luchford tarafından çekilen kampanyanın yıldızları sadece bu ikili değil, kampanyada konuk olarak Hollywood'un efsane ismi Courtney Love da karşımıza çıkıyor.

Kampanya Gucci için Kreatif Direktör Alessandro Michele'nin yaptığı son yıldız anlaşmasını da oluşturuyor. Michele daha önce 'Gucci Tailoring' için Harry Styles ve 'Gucci Style' aksesuar kampanyası için ise Hollywood yıldızı Faye Dunaway ile çalışmıştı.
 

Copyright © 2019 AFP-Relaxnews. All rights reserved.