×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
6 апр. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

H&M'in Yeni Kampanya Filminin Yüzü: Gigi Hadid

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
6 апр. 2022 г.

H&M, Gigi Hadid'in başrolde olduğu yeni bir kampanya filmi yayınladı. Hôtel Hennes adını taşıyan kampanya, “sanatçıların, düşünürlerin ve ikonların ziyaret ettiği, efsanevi sanat otellerinden ilham alan kurgusal bir moda destinasyonu” olarak ifade ediliyor.


 Şirket, kampanya mekanını "Estiğin abartılı ve deneysel olduğu, hikayelerin yön değiştirebildiği, hayallerin gerçekleştiği ve modanın kurallara tabi olmadığı bir yer” olarak tanımlıyor.

Yönetmen Bardia Zeinali burayı görsel bir “harikalar diyarı” olarak betimliyor ve yıldızlar her zamanki rollerinde olmadığını ve her karenin yeni bir macera olarak tasarlandığını ifade ediyor.

Kampanya filminde Hadid, eğlenceli bir ziyaretçi ve personel kadrosunun yardımıyla Hôtel Hennes'e model Jill Kortleve'nin canlandırdığı yeni bir konuğu karşılayan otel sahibi olarak karşımıza çıkıyor. Bu eğlenceli model ve ziyaretçi kadrosu arasında film için modellikten belboyluğa geçiş yapan Jazzelle Zanaughtti ve Kiddy Akita Lou'dan, otele yeni giriş yapan misafirleri canlandıran Young Emperors'dan Isabelle Chaput ve Nelson Tiberghien'e kadar birçok isim yer alıyor.

Ekipte Kat Hizmetleri Yöneticisi olarak model Olivia Vinten; Değişimin Yöneticisi olarak dansçı ve içerik yaratıcısı Donté Colley; cankurtaran olarak model Devyn Garcia; moda gazetecisi olarak editör Julia Hobbs; podyum modeli olarak model Precious Lee ve resepsiyonist olarak içerik yaratıcısı Christina 'Tinx' Najjar, karşımıza çıkıyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.