×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
4 янв. 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

H&M Move, 'Kadın Futbolunun Efsane İsmi' Nadia Nadim İle Anlaştı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
4 янв. 2023 г.

​H&M, yeni kurulan spor giyim markası H&M Move'u desteklemeye devam ederken, "kadın futbolunun en iyi oyuncularından biri" olan Nadia Nadim ile sözleşme imzaladı.


H&M Move


Kadınlar Euros turnuvasının sahada ve televizyonda büyük izleyici kitlesi elde etmesinin ardından, kadın futbolu geçen yıl Avrupa'da büyük bir reklam artışı elde etti. Ve spor giyim markaları da popüler tanıtım yüzleri oldukları kanıtlanan kadın futbolcularla bu reklam dalgasını sürdürüyor.

Nadim, çocukken Afganistan'dan kaçmak zorunda kalmasının ardından, Danimarka milli takımı için 100'den fazla maçta mülteci statüsünde oynamasının ardından, uluslararası futbol yıldızına geçiş yapıyor. Nadim dokuz dil biliyor ve bir Tıp Doktoru.

Bu özellikleri, çekici bir yüz/vücut veya madalya kazanan bir spor başarısından daha fazlasının ortaya koyulmasını hedefleyen modern marka elçisi profilini mükemmel bir şekilde destekliyor. Tüketiciler artık simgelerinin çok daha fazla derinliğe sahip olmasını tercih ediyor.

Nadia Nadim şu anda ABD Ulusal Kadınlar Futbol Ligi'nde Racing Louisville FC için profesyonel olarak oynuyor. Ayrıca lig şampiyonluklarını kazandığı Manchester City ve Paris Saint-Germain'i de temsil etti, bu nedenle hem Avrupa'da hem de Amerika'da öne çıkan bir profile sahip.

Marka için ilk görünümünde, markanın erkek futbol yıldızı Zlatan Ibrahimović ile "şiddetli ama eğlenceli bir yarışmaya" katılırken görüntüleniyor.

Sporcular H&M Move'un "daha güçlü bir dokunuş için vücut özelliklerini iyileştiren" yeni koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.