×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
14 сент. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

İtalyan Showroomları moda haftası için Paris'e dönüyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
14 сент. 2022 г.

Camera Showroom Milano'nun (CSM) iletişim direktörü Mauro Galligari, "Showroomlarımız Paris'e en son geldiğinden beri beş sezon geçti. Bizim için bu büyük bir geri dönüş" dedi. Lombardiya başkentindeki 60 kadar Milanolu çok markalı showroom'dan 34'ünü bir araya getiren dernek, iki yıllık pandemi kısıtlamalarının ardından İtalya'da ortaya koyulan koleksiyonları başkente geri getirmek için bir "CSM in Paris" girişimi başlatıyor.


Paris moda haftasında CSM'e katılacak olan Sicilyalı tasarımcı - Salvatore Piccione


Camera Showroom Milano, 1-5 Ekim tarihleri ​​arasında Paris'te yer alacak. Moda haftası boyunca, derneğe üye Milanolu showroom'lardan bir düzinesi Paris'e gelecek. Bunlar arasında 1st Floor, Elisa Gaito Showroom, Daniele Ghiselli Showroom, Panorama Moda and Studio Zeta, Zappieri yer alıyor.

Showroom'larda 2023 ilkbahar-yaz kadın hazır giyim ve aksesuarlarını içeren yaklaşık 30 koleksiyon görücüye çıkacak. Alıcılar, Salvatore Piccione, Alessandro Enriquez ve Giovanni Bedin gibi genç İtalyan yeteneklerle tanışma ve Henry Beguelin ve Rue Madam Paris gibi aksesuar markaları ile 5Progress, Add, Disaya, D'Exterior, Disaya, Le Tricot Perugia, Le Twins ve Kutnia dahil olmak üzere bir dizi başka markanın koleksiyonlarını keşfetme olanağı bulacak.

Camera Showroom Milano, Milano Moda Haftası boyunca da çeşitli projeler ortaya koyacak.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.