×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
31 мая 2023 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Interparfums Yeni Guess Seduction Blue Kadın Parfümünü Piyasaya Sürdü

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
31 мая 2023 г.

Parfüm uzmanı, parfüm tasarımcısı Christian Alori tarafından tasarlanan ve kendine güvenen, baştan çıkaran kadınlar için yaz sezonunda kullanım için üretilen Guess Seduction serisi için yeni Blue parfümünün lansmanını duyurdu.
 

Interparfums yeni Guess Seduction Blue kadın parfümünü piyasaya sürdü - DR


Yeni koku, parfüm tasarımcısı Christian Alori tarafından yaratıldı. parfümün üst notalarında taze armut ve İtalyan bergamotu, orta notalarında şakayık yaprakları, gül suyu, mavi frezya ve siklamen, alt notalarında ise erik, kehribar ve Hint paçulisi yer alıyor.
 
Baştan çıkarıcı serinin özel şişesi, altın vurgulu mavi camdan yapılmıştır. Tavsiye edilen perakende satış fiyatları 30 ml şişe için 39 euro ve 75 ml şişe için 61 euro olarak belirlendi.

1982 yılında kurulan Interparfums, Abercrombie & Fitch, Coach, Donna Karan, DKNY, Ferragamo, Guess, Jimmy Choo, Karl Lagerfeld, Kate Spade, Moncler, Montblanc, Oscar de la Renta ve Ungaro gibi markaların lisansı altında parfüm ve kozmetik ürünlerinin üretimini yapıyor. Ürünlerini 120'den fazla ülkede satan grup, Lanvin parfümleri ve Rochas markasının da sahibidir.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.