×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
5 февр. 2020 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Intertextile ve Chic Shanghai Ertelendi

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
5 февр. 2020 г.

Şangay’da 11-13 Mart tarihlerinde yapılması planlanan tekstil ve giyim fuarları ertelendi. Alman organizatör Messe Frankfurt, Intertextile, Apparel Fabrics, Yarn Expo ve Intertextile Shanghai Home Textiles fuarlarının Corona virüsü salgını nedeniyle ertelendiğini duyurdu. Chic moda fuarı da ertelendi.


Şangay'da tekstil fuarlarının düzenlendiği, National Convention & Exhibition Center. - Messe Frankfurt


Messe Frankfurt daha önce Guangzhou ve Şenzen'deki, Prolight + Sound, Industrial Automation Fair, Asiamold, Toy & Edu ve Baby & Stroller gibi çeşitli fuarların ertelendiğini açıklamıştı.

Eylül ayında 25nci yılını kutlayacak olan Intertextile Çin tekstil sektörü alt komisyonu (CCPIT-Tex) ve Çin Tekstil Bilgi Merkezi ile iş ortaklığı içerisinde düzenleniyor. Her yıl 4400'den fazla işletme ve 80.000 ziyaretçi her yıl genellikle farklı şehirlerden Çin'e geliyor.

Messe Frankfurt / Hong Kong'un genel müdürü Wendy Wen, Messe Frankfurt'un 30 yıldan uzun süredir Çin pazarının etkin bir oyuncusu olduğunu ve hükumeti salgını kontrol altına alma çalışmalarında tamamen desteklediklerini ifade etti. Ve buna bazı şehirlerde ticari ve ekonomik etkinliklerin geniş çaplı şekilde durdurulmasının da dahil olduğunu ve bu bağlamda da Şangay'daki gelecek tekstil fuarlarını ileri bir tarihe ertelediklerini de belirtti.  Ekiplerinin uygun alternatifler bulmaya çalıştıklarını ifade eden Wendy Wen, fuarların ancak güvenli olduğuna karar vermeleri ardından düzenleneceğini de belirtti.

Çin Ulusal Giyim Birliği (CNGA) tarafından düzenlenen Chic fuarına, geçtiğimiz yıl Mart ayında 100.000 ziyaretçi ve 1365 sergici katıldı. Yarı profesyonel fuar 2020'de de bu rakamlara ulaşmayı planlıyor. 

Chic ve Intertextile daha sonra fuarların yeni tarihlerine yönelik bir açıklama yapacaklarını duyurdu. Bir sonraki etkinliğin 25-27 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bununla birlikte sonbahar etkinliğinin tarihleri öne çekildi.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.