×

Karl Lagerfeld'den Swarovski ile saat lisansı anlaşması

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
today 9 мая 2018 г.
Поделиться
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Karl Lagerfeld Swarovski ile yeni lisans anlaşmasını açıkladı. Hazır giyim markası saat lisansını 2011 yılından beri Fossil'e veriyordu ancak sonbahar/kış 2019 itibariyle yeni lisansını Avusturyalı kristal şirketine verme kararı aldı.
 

Karl Lagerfeld'in mücevher koleksiyonu lisansı 2016 yılından beri Swarovski'de bulunuyor - Karl Lagerfeld


Bu iş ortaklığının sonucu olarak Karl Lagerfeld ve Swarovski gelecek Mart ayında Baselworld 2019'da koleksiyonlarını tanıtacak, daha sonra ise saatler iki markanın perakende mağazalarında satışa sunulacak. İlk erkek ve kadın saat koleksiyonu Karl Lagerfeld mağazalarında, markanın e-ticaret sitesinde, Swarovski'nin Wattens, Insbruck ve Viyana'daki Kristallwelten mağazalarında ve seçili perakende iş ortaklarında 99 ila 250 Euro arasında değişen fiyatlarla satışa sunulacak. 

Karl Lagerfeld CEO'su Pier Paolo Righi Swarovski ile 2016 yılında Karl Lagerfeld mücevher koleksiyonu lisansı ile işbirliği yapmaya başladıklarını dolayısıyla bunun işortaklıklarında doğal bir adım olduğunu ifade etti. Parisli hazır giyim markası daha önce Şubat ayında plaj giyimi koleksiyonu için Area B, denim için Giada ve gözlük için Marchon ile lisans anlaşmaları yapmıştı.

Copyright © 2019 FashionNetwork.com All rights reserved.