×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
2 сент. 2020 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Kingpins China City Tour 2020'yi İptal Etti

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
2 сент. 2020 г.

Denim ticaret fuarı Kingpins, 2020 China City Tour etkinliğini iptal ettiğini açıkladı.


Instagram @kingpins_show


Şirket yaptığı basın açıklamasında, aslen 2 ve 4 Eylül tarihlerinde Guangzhou ve Hangzhou'da gerçekleştirilecek olan denim tedarik zinciri ticaret fuarı turunun Covid-19 salgını ve ilgili seyahat kısıtlamaları nedeniyle iptal edildiğini ifade etti. 

Kingpins yönetim müdürü ve global satışlar yöneticisi Vivian Wang yaptığı açıklamada dünyadaki bazı yerlerin açılmaya başladığını ve Çin'deki birçok fabrikaları ve ortaklarının yavaş yavaş normallik hissine döndüğünü ancan ne yazık ki birçok uluslararası katılımcı için seyahatin şu anda olası olmadığını belirtti. 

Kingpins, Avrupa ve Kuzey Amerika pazarlarını hedefleyen çevrimiçi bir denim etkinliği olan Kingpins24'ün lansmanı ile yakın zamanda iptal edilen diğer fuarlar için telafi sağlamış olsa da, iptal edilen Çin etkinliğini telafi etmek için benzer bir dijital etkinlik yapılmayacağını açıkladı.   

Wang, Çin pazarının Kingpins ve küresel denim pazarı için çok ilgi çekici olduğunu ancak henüz Çin pazarı için dijital bir etkinlik üretecek teknoloji veya kapasitelerinin bulunmadığını ifade etti. 

Bu konu üzerinde çalıştıklarını belirten Wang, yalnızca Çin için değil tüm dünya için kısa süre içerisinde iyi haberler sunmayı umduklarını belirtti.

Devam eden Covid-19 salgınının ortasında Kingpins, Şubat ayında Hong Kong etkinliğini iptal edeceğini duyurmuş ardından da bir sonraki ay Amsterdam etkinliğini iptal etmişti.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.