×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
9 нояб. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Lanvin Yeni Kampanyasında Stepen Meisel İle İşbirliği Yapıyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
9 нояб. 2022 г.

Kendini yeniden şekillendirmeye devam eden Lanvin, Stepen Meisel tarafından çekilen ve Lanvin Character Studies adlı yeni bir kampanya lanse etti.


Lanvin


“Gündelik zarafet ve ince zevki öne çıkaran ve Jeanne Lanvin'in 'le chic ultime' adını verdiği konsepti kanalize eden” şirket, yeni kampanyanın “yeni hayal edilen bir Lanvin kadınının özelliklerini (kültürlü, meraklı, sağduyulu, kendine hakim ve kendine güvenen) ortaya çıkardığını” ifade etti.

Raquel Zimmerman, Electra 3000, Wali Deutsch, Lex Peckham, Alay Deng ve Lian Koster'ı içeren altı kadının “samimi portrelerinden" oluşuyor.

M/M Paris tarafından moda evi için geliştirilen kampanya "kendinden emin yeni bir görsel kimliği işaret ediyor".

Bu ilk “imaj kampanyası”, “Fransa'nın en eski moda evinin mirasını günümüz gerçeğiyle birleştiren bir 'yeni bir çerçeveye oturtma' konsepti bağlamında taze marka değerleri dizisi ortaya koyuyor”.

Önümüzdeki yıl, 2023'ün ilk yarısında, yeni tasarlanmış bir web sitesinin ve yeni bir butik konseptin lansmanıyla çok daha fazlasını göreceğiz.

Marka satışlarında yükseliş kaydetmeyi de sürdürüyor. Geçtiğimiz ay Lanvin Grubu, gelirlerinin yılın ilk yarısında %73 artarak 202 milyon euro'ya yükseldiğini ve amiral Lanvin markasının %117 küresel satış artışı sağladığını ve toptan satışın %260 arttığını belirtti.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.