×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
14 нояб. 2018 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Londra Erkek Giyim Moda Haftası Ocak 2019 Programı Açıklandı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
14 нояб. 2018 г.

Londra Erkek Giyim Moda Haftası gelecek sezon için geçici programını açıkladı ve gençlik ve cinsiyet akışkanlığına odaklandığı görüldü.
 

Charles Jeffrey Loverboy - İlkbahar/Yaz 2019 - Erkek Giyim - Londra - © PixelFormula5 Ocak Cumartesi ila 7 Ocak Pazartesi arasında gerçekleştirilmesi planlanan üç günlük buluşmada, Haziran 2018 takvimine göre 4 tane daha az olmak üzere, 42 adet ayrı etkinlik gerçekleştirilecek.
 
Podyum etkinlikleri Cumartesi günü kendisi trans olarak tanımlayan kişilere yönelik tüp elbiseleri ile tanınan Art School markası ile başlayacak. LVMH Ödülü sahibi Charles Jeffrey’s Loverboy ise aynı gün gerçekleştirilecek bir sonraki defileyi sunacak. LGBTQ fantasies at their best.

Klasik markalar geç sezonu bu kez atlarken, Barbour ve Belstaff gibi eski markalar moda haftasında yerlerini alacak. Aynı zamanda özel dikim odaklı tasarımcılar E. Tautz ve Oliver Spencer da bu sezon yine karşımıza çıkacak.Stefan Cooke/MAN (Fashion East, Topman) - Fotoğraf: Fashion EastAncak Londra erkek giyim koleksiyonlarının temel odağı yeni yetenekleri keşfetme veya son keşiflerin nasıl gelişim gösterdiğini izleme yönünde olacak. Tasarımcı Lada Komarova'nın Rus nostaljisinden ilham alan uniseks koleksiyonları ve havalı, kavramsal dış giyim ürünleri ile tanınan bir diğer LVMH finalisti Feng Chen Wang de bu sezona katılacak isimler arasında yer alıyor. Haziran ayında South Bank'te yanları indirilmiş bir kamyon üzerinde İranlı ailesinin mirasını tanıtan defilesi ile göz dolduran Paria Farzaneh de bu sezonun katılımcılarından.
 
Elbette Fashion East olmadan Londra'ya bir moda turu düşünülemez. Geleneksel olarak üç yeni yeteneğin ortak defilesi olan Fashion East bu sezon yıkıcı tekstil teknikleri ile tanınan Stefan Cooke, İngiliz-Nijerya kökenli Central Saint Martin mezunu Molawola markasının yaratıcısı Mowalola Ogunlesi ve Dublin doğumlu University of Westminster Master eğitimi mezunu Robyn Lynch'i ağırlayacak.
 

Robyn Lynch İlkbahar/Yaz 2019 - Fotoğraf: Fashion EastFashion East'in direktörü Lulu Kennedy yaptığı açıklamada Molawola ve Robyn'in bireysel vizyonlarının ilgisini hemen çektiğini ifade ett. Stefan'ın ise çok iyi şekilde tasarlanmış podyum koleksiyonlarının uluslararası mağazalarda hemen yer bulduğu ve kendisinin defile programının kadın tasarımcıları arasında yerini aldığını belirtti.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.