×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
16 мая 2018 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Lonra Tekstil Fuarı Temmuz Buluşması

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
16 мая 2018 г.

Londra Business Design Centre'da gerçekleştirilecek olan Londra Tekstil Fuarı Temmuz ayındaki bir sonraki buluşmasında yaklaşık 500 sergici ve sürdürülebilir kumaşlara ayrılan bir bölüm ile karşımıza çıkacak.


Photo: TLTF


Tekstil fuarı Future Fabrics Expo'yu bir sonraki buluşmasına getirmek için Sustainable Angle ile işbirliği yaptı. Bu işbirliğinde amacında tasarımcalra ve markalara daha sürdürülebilir satın alma ve uygulama ortaya koymaları konusunda destek sağlamak yer alıyor.

Tanıtım ve inovasyon platformu ziyaretçilere çeşitli sürdürülebilir tekstil ve materyel inovasyonları arasında kılavuzluk sunacak ve global tekstil kuruluşlarının en son araştırma ve inisiyatifleri hakkında bilgiler sağlayacak. Bu uygulama ile tasarımcılara daha düşük çevresel etkisi olan tekstil malzemeleri seçilmesi konusunda yardımcı olunması amaçlanıyor.

Future Fabrics Expo boyunca iki gün süresince gerçekleştirilecek olan on eğitim semineri gerçekleştirilecek ve seminerler tüm ziyaretçilere açık olacak. Coast, Selfridges, Marks & Spencer, House of Fraser, Primark ve Burberry gibi İngiliz markalardan alıcıların buluşmayı ziyaret etmesi bekleniyor.

Bu bölüm tüm zemin katını kaplayacak ve aksesuar alanı da Business Design Centre'ın Gallery Hall bölümünde yer alacak. Temmuz buluşmasına İtalya, İspanya, Almanya, Portekiz ve Türkiye gibi ülkelerden gelen yaklaşık 60 sergicinin katılması bekleniyor. Atrium Hall baskı tasarımları ve vintage giyim ürünlerine ayrılacak.

Londra Tekstil Fuarı'nın sonraki buluşması 18-19 Temmuz tarihlerinde Islington Business Design Centre'da gerçekleştirilecek.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.