×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
16 мар. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Lopez ve Gandy, Dolce & Gabbana'nın En Son Gözlük Kampayasının Yıldızları

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
16 мар. 2022 г.

Luxottica, Dolce & Gabbana ile yaptığı anlaşma kapsamında en son DG Eyewear koleksiyonunu tanıtmak için her şeyi yapıyor. Yüksek profilli görselleri için Jennifer Lopez ve İngiliz model David Gandy ile çalıştı.


DG Eyewear


Londra merkezli fotoğraf ikilisi Mert Alas ve Marcus Piggott tarafından çekilen kampanya fotoğrafları için yaptıkları açıklamada şirket “iki çok özel yıldızın Dolce & Gabbana dünyasını mükemmel bir şekilde somutlaştırdığını, evrensel olarak benzersiz bir tarzı ifade etmek için zamanın sınırlarını aşan fotoğraflarda yakalandığını” ifade etti.

Görsellerin “modernlik ve geleneği” ve “Dolce & Gabbana için her zaman temel bir değer olan güzelliği kutladığını” birleştirdiği de ayrıca ifade edildi.

Pandemi kısıtlamalarının küresel olarak gevşetilmesi veya sona ermesi, bu yıl 2020 ve 2021 yılına kıyasla çok daha fazla insanın güneşli tatillere çıkma olasılığının yüksek olduğu anlamına geliyor, dolayısıyla bu kampanya gözlük endüstrisi için çok önemli bir zamanda geldi. 

Gandy, Dolce & Gabbana markasının mevcut bir yüzü olarak tanınıyor, Lopez de şu anda her zamankinden daha fazla kamuoyunda yer alıyor, bu nedenle ikisinin kamu bilinci üzerinde bir etki yaratma olasılığı oldukça yüksek olarak görülüyor.

Ürünler, Dolce & Gabbana'nın kendi mağazaları ve Luxottica'nın Sunglass Hut faaliyeti de dahil olmak üzere bir dizi perakendeci üzerinden satışa sunuluyor.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.