×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
23 нояб. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Louis Vuitton'dan Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo İle Bir Kampanya

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
23 нояб. 2022 г.

Fransız lüks evi Louis Vuitton, başrollerini Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun paylaştığı bir marka kampanyası başlattı.


Louis Vuitton'dan Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo İle Bir Kampanya - Louis Vuitton


Annie Leibovitz tarafından fotoğraflanan ve 'Victory Is a State of Mind' (Zafer Bir Ruh Halidir) adını taşıyan kampanya, Katar'da düzenlenecek 2022 FIFA Dünya Kupası'nın açılış gününden önce hafta sonu il kez resmi olarak tanıtıldı.

Kampanyada, futbol yıldızlarının sahada değil bir satranç oyununda karşı karşıya geldiği gösteriliyor. Messi ve Ronaldo, bir Louis Vuitton Damier evrak çantasının dama tahtası tuvalinde satranç oynuyorlar.

Kampanya, markanın Pele, Maradona ve Zinedine Zidane'ın yer aldığı 2010 kampanyasının devamı niteliğinde ve Louis Vuitton'ın futbolun uluslararası yönetim organı FIFA ile 2010'dan beri yürüttüğü ortaklığıyla uyumlu olarak gerçekleştiriliyor.

Ortaklığın bir parçası olarak lüks marka, Dünya Kupası kupası için bir seyahat çantası tasarladı ve aynı şekilde futbol temalı deri ürünlerden oluşan bir kapsül koleksiyonu piyasaya sürdü.

Dünya Kupası'nda, Messi Arjantin'i, Ronaldo ise Portekiz'i Dünya Kupası galibiyetine götürmeye yardımcı olmayı hedefliyor.

Salı günü Messi, Arjantin'i 10. dakikada öne geçirdi, ancak takım sonunda Suudi Arabistan'a karşı şaşırtıcı bir şekilde 2-1 mağlup oldu.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.