×
Автор
AFP
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
1 июн. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

LVMH, 'Private Days' Girişimi

Автор
AFP
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
1 июн. 2022 г.

Ekim ayında, dünyanın bir numaralı lüks grubu LVMH, 'Private Days' (Özel Günler) girişiminin beşinci buluşması için halkın erişimine kapalı olan 95 tesisini halka açacak.


LVMH, New York'taki Tiffany Mücevher Atölyesine Erişime İzin Verecek - Tiffany


LVMH'nin belirttiğine göre, bu yıl halkın erişimine açılacak yeni mekanlar arasında New York'ta bir Tiffany tasarım atölyesi ve İtalya'daki Belmond otelleri olacak ve 'Özel Günler'in 14-16 Ekim arasında 16 ülkede gerçekleştirileceği de ifade edildi.

Paris'te, güzellik markası Officine Universelle Buly'nin laboratuvarı (2021'de LVMH tarafından satın alındı), Repossi'nin Vendôme konumundaki mücevher atölyesi, Kenzo tasarım stüdyoları ve Berluti'ye özel terzilik atölyesi gibi bazı tesisler ilk kez halkın erişimine açılacak.

2018'de, 'Özel Günler'in son etkinliği 180.000 ziyaretçiyi çekti. Pandemi dönemi dışında, girişim 2011'den beri iki yılda bir gerçekleştiriliyor.

Louis Vuitton, Dior, Moët & Chandon, Chaumet ve Guerlain'in ve daha birçok markanın sahibi olan LVMH, 2021'de 64 milyar Euro'yu aşan geliri ve 12 milyar Euro'luk net kazancıyla grubun pandemi öncesi sonuçlarının oldukça üzerinde kaydedilen, satış ve karlılık rekorları kırdı.

LVMH'nin, 32.800'ü Fransa merkezli olmak üzere dünya çapında 175.000 çalışanı bulunuyor.

Paris, 30 Mayıs 2022 (AFP)
 

Копирайт © 2023 AFP. Все права защищены. Любая информация даннного раздела защищена законом об интелектуальной собственности и не может быть скопирована, перепечатана, изменена, издана или использована в коммерческих целях.