×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
26 янв. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Maluma, Versace Erkek Kampanyasının Tanıtım Yüzü Seçildi

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
26 янв. 2022 г.

Kolombiyalı şarkıcı-söz yazarı Maluma, Versace İlkbahar/Yaz 2022 erkek giyim kampanyasının yıldızı oldu.


Malumai Versace Erkek Giyim kampanyasının yıldızı oldu - Versace


Kampanyanın bir parçası olarak, bir kamera film makarasının içinde görüntülenen Maluma, fuşya ve akuamarin takım elbisenin yanı sıra bordo bir üniversite ceketi de dahil olmak üzere İlkbahar/Yaz 2022 stillerini giydiği bir dizi fotoğraf ile karşımıza çıkıyor. Fotoğraf ikilisi Mert Alas ve Marcus Piggott tarafından çekilen Maluma'ya kampanyad,  köpeği Buda da eşlik ediyor.

27 yaşındaki yıldız daha önce İtalyan lüks markasıyla yaptığı işbirliğinde, markayı sahnede ve tamamen kırmızı, kovboy giysisinden ilham alan deri takım elbisesiyle, Donatella Versace'ye kırmızı halıda eşlik ettiği 2021 Met Gala'da temsil etmişti.

Modadaki diğer girişimleri arasında Olivier Rousteing'in Nisan ayında lansmanı yapılan Balmain ile ortaklaşa hazırladığı sınırlı sayıda sunulan hazır giyim koleksiyonu yer alıyor. Ayrıca Saks Fifth Avenue'nin 2021 İlkbahar kampanyasında Tiffany Haddish ile birlikte rol aldı ve diğer iş ortaklıkların yanında ayrıca Balmain's Resort 2021 erkek giyim lookbook kitapçığında yer aldı.

Donatella Versace yaptığı açıklamada, Maluma ile ilk kez tanıştığında, onun enerjisini ve ilgi çekici kişiliğini hemen hissettiğini ifade etti ve "O ileri görüşlü bir kişi ve kendine meydan okumaktan asla korkmuyor. Fark yaratan ve dünyayı daha iyi bir yer haline getiren türden bir insan, bu da onu mükemmel bir Versace iş ortağı yapıyor" dedi.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.