×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
8 февр. 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Max Mara Gelecek Cruise Defilesini Stockholm'de Gerçekleştirecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
8 февр. 2023 г.

Max Mara, bir sonraki cruise defilesini bu yaz Stockholm'de gerçekleştirecek.
 

MAX MARA - Sonbahar-Kış 2022 - 2023 - Kadın Giyim - İtalya - Milano - © ImaxTree


Moda evi yaptığı açıklamada "Max Mara Resort 2024 koleksiyonunun 11 Haziran 2023 Pazar günü İsveç'in Stockholm kentinde tanıtılacağını ifade etti.
 
İtalyan moda evi, gösterilerini Londra ve Şanghay gibi çok uzak şehirlerde, şık ve etkileyici mekanlarda gerçekleştirmesiyle ün kazandı.

2019 yılında kreatif direktör Ian Griffiths, Max Mara'nın 2020 cruise defilesini Berlin'de Müzeler Adası'nda bulunan ikonik Neues Müzesi'nde sahneledi. Sonuçta ortaya, Marlene-Dietrich'i-Berlin'de-David-Bowie-ile-buluşturan ve müzenin kendisinden etkilenen bir tema çıktı.

Pandemi nedeniyle verilen bir aranın ardından, tasarımcı, 2021'de seçkin bir grup müşteri, editör ve influencer'ı, Marella Agnelli tarzı şık bir tanıtım yoluyla Truman Capote'nin Kuğularına atıfta bulunan bir gösteri için İtalya'nın Ischia adasındaki en hareketli oteli Mezzatorre'ye getirdi.

“Max Mara Resort 2024 koleksiyonu Stockholm'de sergilenecek,
 
Geçtiğimiz yıl marka, dünyanın en büyük özel sanat koleksiyonlarından biri olan Calouste Gulbenkian Foundation'ın bahçelerinde, gösterişli sanat dünyasının ve düşünce topluluğunun yıldızı Portekizli ünlü özgür düşünür Natália Correia'dan ilham alan, egzotik feminist modaya yönelik parlak bir tanıtım gerçekleştirdi. 
 
Stockholm'de defilenin gerçekleştirileceği mekan hakkında henüz bir bilgi sağlanmadı, ancak markanın kurucusu İtalya'nın en büyük sanat koleksiyonerlerinden Maramotti ailesi olan Max Mara'nın zekice ve etkileyici bir girişimde bulunması bekleniyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.